Nowe atrakcje – przygotowane z myślą o Was!

Długo myśleliśmy o tym jak sprawić by zabawa z LoopyBall była jeszcze ciekawsza. Po wielu konsultacjach i zapytaniach wybraliśmy najlepsze na rynku i zupełnie innowacyjne dmuchane atrakcje. 

Sticky Wall – Ściana rzep

HIT! Atrakcja, która daje super moce. Możesz nauczyć się latać, udawać Spidermana i robić sceny rodem z Matrixa

Wkładasz specjalny strój (uwaga, pogrubia), rozpędzasz się, wybijasz i…. starasz się przykleić w najdziwniejszy możliwy sposób. 

Foot Dart

Foot darts to połączenie piłki nożnej, łucznictwa i darta. Monumentalny dmuchany dart jest bardzo widowiskowy i przyciągnie uwagę osoby w każdym wieku. Wiele możliwości rozgrywek oraz zabaw. Zdobądź jak najwięcej punktów strzelając z łuku lub kopiąc piłkę. Zagraj w popularne 501 i wiele innych.

Sprawdźcie nasz Wielki Test Foot Darta!

Zbijak Extreme

Super prosta i przyjemna zabawa dla osób w każdym wieku. Dmuchane boisko do zbijaka, gdzie zadaniem uczestników jest trafienie przeciwnika jak największą ilością specjalnych piłek.  Możliwe rozgrywki 1vs1 oraz 2vs2. Unikaj piłek rzucając się na bok niczym kaskader w filmie sensacyjnym. Wykonuj dramatyczne rzuty w końcówce. Unikalna zabawa na każdą okazję.

Często zadawne pytania

Gdzie można zagrać?

Na terenie całej Polski! Dojedziemy wszędzie od Bałtyku po Tatry. Operujemy głównie na terenie Mazowsza, ale jeżeli chcesz zorganizować zabawę w innym województwie daj nam znać. Dojedziemy i tam!

Jak się przygotować?

Nie wprowadziliśmy jeszcze oficjalnego programu treningowego dla osób szykujących się do gry w Bubble Football, ale przede wszystkim weź wodę, wygodny strój i dobry humor

Ile osób jest potrzebnych do gry?

Im więcej tym lepiej. Standardowo oferujemy 10 kulek, ale jeżeli potrzebujesz większej ilości to nie ma problemu. Gra jest intensywna, więc zmiany są częste. Im więcej graczy tym lepsza intesywność

Czy macie stałą miejscówkę?

Nie mamy. Ale naszym plusem jest to, że dopasowujemy się do graczy i dojeżdżamy wszędzie w takie miejsce gdzie jest im wygodniej. Tak samo wygląda sytuacja z rezerwacją boiska – szukamy takich, żeby Wam pasowało najbardziej

Masz jeszcze jakieś pytania?

Zadzwoń do mnie i dowiedz się wszystkiego