Co robić w Warszawie?

Written by brylant

16 maja, 2020

Szukasz pomysły na ciekawe spędzenie czasu w Warszawie? Przygotowaliśmy kilka wspaniałych pomysłów, które sprawdzą się dla każdego!

Oczywiście najbardziej zachęcamy do pogrania w Bubble Football w Warszawie. Ale jeżeli szukasz innego sposobu, to mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz 🙂

 

Warszawa - pomysły na aktywne spędzanie czasu

1. ODWIEDŹ STARE MIASTO

Zabytkowa dzielnica Warszawy

Warszawskie Stare Miasto to unikatowy w skali świata projekt odbudowy zabytkowej dzielnicy. Jego obecny wygląd został odtworzony na podstawie XVII wiecznych grafik i ilustracji. Rynek Starego Miasta gości co roku wiele wydarzeń kulturalnych, w tym wiele darmowych, jak np. letni cykl jazzowych koncertów. Najbardziej charakterystyczny punkt to Kolumna Zygmunta, pomnik Króla Zygmunta III Wazy, znajdujący się Placu Zamkowym.

2. PAŁAC KULTURY I NAUKI

Socrealistyczna perła Warszawy

Pałac Kultury i Nauki, znajduje się w centrum Warszawy i jest jednocześnie jej najwyższym budynkiem. Bardzo charakterystyczna budowla, przykład socrealizmu, z ogromnym zegarem posiada na swoim terenie mnósto ukrytych perełek.  4 muzea, kino, 3 kawiarnie, restaurację, klub, bar i 2 klubokawiarnie. Co więcej, na Placu Defilad, znajdującym się przed pałacem organizowane są często koncerty plenerowe i festiwale.

3. SPACER PO ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH

Miejsce królewskich spacerów

Łazienki Królewskie to kompleks parkowo pałacowy. Jeden z najstarszych terenów zielonych miasta, podzielony na pięć ogrodów: Królewski, Romantyczny, Modernistyczny, Chiński oraz Holenderski. Wspaniałe miejsce na popołudniowy spacer z dzieckiem, ale zarazem popularne miejsce randek. Od maja do września miejsce niedzielnych koncertów Chopinowskich, ale otwarte cały rok, przez sześć dni w tygodniu.

 

https://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g274856-d12274524-Reviews-Bubble_Football_by_LoopyBall-Warsaw_Mazovia_Province_Central_Poland.html

https://www.yelp.pl/biz/loopyball-bubble-football-warszawa-3

https://www.yellowpages.pl/profil,10536504,loopyball-polska,warszawa.html#

https://www.cylex-polska.pl/firmy/loopyball-polska—bumper-ball-13622340.html

http://www.firmy.net/centra-rozrywki/loopyball,SN7Z1.html

https://www.targeo.pl/panel/poi/new/20.9265497,52.2733505,2181#targeo-top

You May Also Like…

Najlepsze bary i puby w Krakowie

Najlepsze bary i puby w Krakowie

Pub można inaczej nazwać skrzyżowaniem baru z klubem, gdzie głównym trunkiem jest piwo. Puby spotyka się przede...

0 komentarzy

Wyślij komentarz