Być może wydaje Ci się, że Bubble Football to gra tylko dla najmłodszych. Ewentualnie dla niezbyt poważnych dorosłych. Też tak kiedyś myślałem. Na szczęście internet jest w stanie dostarczyć nam setki dowodów na poparcie praktycznie każdej teorii, jaką sobie założymy.

I w tym przypadku chcę Ci tylko pokazać, że Bubble Football to nie tylko gra dla osób nie mających nic lepszego do roboty w życiu. W końcu nie przez przypadek został utworzony NATIONAL ASSOCIATION OF BUBBLE SOCCER

Okej zacznijmy od początku

Bubble Football na treningu Barcelony

Jeżeli jeszcze uważasz, że gra w Bubble Football jest dla dzieciaków, to co powiesz na to, że najlepsi piłkarze świata (wybaczcie kibice Realu), łącznie z Leo Messim na czele, w ramach przygotowania do sezonu, pykają sobie właśnie w Bubble Soccer?

Ja bym powiedział… ZAZDRO!

Zresztą, sami zobaczcie jak się bawili

 

Lecimy dalej!

Dude Perfect vs Manchester City Legends playing Bubble Football

Chłopaki z Dude’s Perfect są znani z tego, że wybierają do swoich filmików najbardziej pokręcone z możliwych atrakcji i wyciskają z nich maksa.

Niemożliwy do trafienia rzut do kosza? Możliwy dla nich.

Trafienie piłeczką do ping ponga to kubeczka z wodą ustawionego 6 stolików dalej, w taki sposób, że piłeczka odbija się od każdego z nich zanim w końcu znajdzie się w kubku? Jak najbardziej możliwe!

Podniesienie krzesła na którym się siedzi? A nie… to Chuck Noriss

 

Wracając do naszych chłopaków z Dude’s Perfect

Otóż postanowili zmierzyć się w pojedynku Bubble Football z legendami Manchesteru United City (wewnętrzny głos kibica Manchesteru United: LOL, z kim?)

Ich zmagania możesz obejrzeć tutaj:

 

Bubble Football u Jimmy Fallon’a

Jimmy Fallon jest jednym z najbardziej znanych prowadzących Talk Show w USA. Znajdziecie tam wszystko co warto obejrzeć: wywiady z gwiazdami, parodie muzyczne, skecze i wiele filmów „za kulisami”. Jimmy ma również w zwyczaju uraczyć swoich gościu jakąś niebanalną formą rozrywki. 

Tym razem wraz Frank’iem Knuckles z The Roots, Colinem Farrell’em i Chris’em Prattt’em zagrali w Bubble Football, na 6 piętrze swojego biurowca.

Muszę przyznać, że gra w biurowcu to coś czego jeszcze nie robiliśmy, także z chęcią obejrzałem ten filmik również z kwestii inspiracyjnych. 

Jak się skończyła gierka w biurowcu? Przkekonajmy się razem:

 

 

Bubble Football u F2Freestylers

Co te chłopaki robią z piłką to nie mam pytań. Każdy kto próbował swoich sił w piłkę nożną wie, że część rzeczy wygląda mega prosto na filmiku czy w głowie, ale potem kiedy przychodzi co do czego to jakimś cudem nogi nie chcą nas słuchać. Nie w przypadku tych gościu. Próba opisania niektórych z ich zagrań jest pozbawiona sensu. To po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy.

No więc chłopaki postanowili również spróbować swoich sił w Bubble Football.

Bubble Football Najbardziej Ekstremalny z Ekstremalnych

No więc ten ostatni klip nie będzie miał zawierał nikogo znanego, ale… został mi wysłany juz wielokrotnie przez wielu moich znajomych i do tej pory nie wiem czy to fejk czy nie.

Nie wnikając za bardzo w szczegóły, jeżeli kiedyś wydawało Ci się, że podczas gry w Bubble Football dostałeś mocno… lepiej obejrzyj ten filmik. Zmienia znaczenie słowa – mocne zderzenie 🙂

A gdzie Ty możesz zagrać w Bubble Football?

Jeżeli jesteś z Warszawy lub okolic sprawa jest prosta. ZAREZERWUJ SWOJĄ GRĘ W BUBBLE FOOTBALL W WARSZAWIE

Jeżeli nie jesteś akurat z Warszawy to nic straconego. Ta gra jest tak dobra, że nie zostawimy Cię samego! Jeżeli interesuje Cię wynajem Bubble Football, napisz do nas i powiedz gdzie mamy dojechać.

Pomyśl tylko jak dużo traci Twoja impreza bez tej rewelacyjnej formy rozrywki!