Bubble Football – Cena

Planujesz większy event?

Jeżeli planujesze wynajem kulek na dłużej niż 3 godziny daj nam znać. Przygotujemy indywidualną wycenę, skrojoną dla Twoich potrzeb

Sprzedaż sprzętu do Bubble Football

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać na dobrej zabawie to możemy Ci pomóc!
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jaki rodzaj kulek wybrać, jak znaleźć dobrego producenta, przewoźnika oraz zajmujemy się sprawami podatkowo – celnymi. Ty dostajesz gotowy produkt pod wskazny adres.

Sprawdź szczegóły tutaj:
Sprzedaż sprzętu do Bubble Football

Co jeszcze dla was przygotowaliśmy?

Nie poprzestajemy w wysiłkach by sprawić aby nasza zabawa była jeszcze lepsza. Dlatego mamy przyjemność przedstawić Wam zupełnie nowe dmuchane atrakcje ze stajni LoopyBall. Wszystkie najlepsze zabawki w jednym miejscu!

Foot Dart

Foot darts to połączenie piłki nożnej, łucznictwa i darta. Monumentalny dmuchany dart jest bardzo widowiskowy i przyciągnie uwagę osoby w każdym wieku. Wiele możliwości rozgrywek oraz zabaw. Zdobądź jak najwięcej punktów strzelając z łuku lub kopiąc piłkę. Zagraj w popularne 501 i wiele innych.

Archery Games

Archery Games to nowa koncepcja oryginalnej rozrywki, która na długo zapadnie w pamięci. Poszerzona wersja Archery Tag lub ,,Paintball łuczniczy” to drużynowa integracja w postaci bitwy na łuki, która daję ogromną dawkę zabawy i adrenaliny dla każdego. Przeżyj na własnej skórze niezapomnianą przygodę i weź udział w walkach łuczników.

Zbijak Extreme

Super prosta i przyjemna zabawa dla osób w każdym wieku. Dmuchane boisko do zbijaka, gdzie zadaniem uczestników jest trafienie przeciwnika jak największą ilością specjalnych piłek. Unikaj piłek rzucając się na bok niczym kaskader w filmie sensacyjnym. Wykonuj dramatyczne rzuty w końcówce. Unikalna zabawa na każdą okazję.

Ściana rzep

HIT! Atrakcja, która daje super moce. Możesz nauczyć się latać, udawać Spidermana i robić sceny rodem z Matrixa

Wkładasz specjalny strój (uwaga, pogrubia), rozpędzasz się, wybijasz i…. starasz się przykleić w najdziwniejszy możliwy sposób.