Bumper Ball by LoopyBall

Dowiedz się co stoi za fenomenem tego sportu, dlaczego wybraliśmy akurat taką formę rozrywki i co zyskujesz decydując się na zorganizowanie swojego eventu z naszą pomocą
Zabawa z nami to przede wszystkim spróbowanie jednego z najbardziej innowacyjnych sposobów zabawy w ostatnich latach. Idealne połączenie adrenaliny, dużej dawki dobrej zabawy i pracy w grupie. Przy okazji, można dać sobie niezły wycisk – więc można potraktować to jako całkiem niezłe kardio!
Coffee Bean

Dobra zabawa

Widok ludzików z wielkimi kolorowymi kulkami jest śmieszny sam w sobie, a co do piero jak po pierwszej wywrotce wywinął pokaźne salto?
Coffee Bean

Profesjonalna organizacja

Wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu eventów pozwala nam zapewnić Ci najwyższą jakość świadczonych usług
Coffee Bean

Nowe doświadczenie

Foot Dart, Ściana Rzep czy Bumper Ball – te wszystkie nowe zabawki sprawią, że na nowo odkryjesz definicję słowa „Dobra zabawa”

Galeria!

Zobacz na własne oczy jak wygląda zabawa w Bumper Ball z naszymi kulkami

Jak to się wszystko zaczęło?

Pomysł na rozpoczęcie takiej działalności zrodził się podczas podbytu na Erasmusie u naszych zachodnich sąsiadów. Zorganizowano nam turniej w LoopyBall – taka oficjalną nazwę nosi tam ta zabawa- i wraz z kolegami wzieliśmy udział i bylismy zachwyceni. Po powrocie do Polski, miałem wrażenie, że brakuje takich innowacyjnych form spędzania wolnego czasu i zainspirowany tym doświadczeniem postanowiłem połączyć wykształcenie zdobyte na warszawskim AWF z pasją do sportu. I tak oto powstała firma LoopyBall. Jednym z naszych celów jest promowanie aktywnego trybu życia – szczególnie wśród dzieciaków. Wiadomo, że aby je zainteresować, trzeba wymyślić coś na prawdę kreatywnego. Mam nadzieję, że ta inicjatywa właśnie takim kreatywnym podejściem jest i pozwoli wypromować nawyk zdrowego trybu życia u najmłodszych

Nasze nowe zabawy!

Z dumą przedstawiamy nasze nowe dmuchane atrakcje! Co za dużo to niezdrowo? Na pewno nie w przypadku naszej zabawy. Jako, że z wykształcenia jesteśmy matematykami stworzylismy równanie. Loopyball + więcej atrakcji = Nieskończoność szczęścia! Koniecznie zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy!

Foot Dart

Foot darts to połączenie piłki nożnej, łucznictwa i darta. Monumentalny dmuchany dart jest bardzo widowiskowy i przyciągnie uwagę osoby w każdym wieku. Wiele możliwości rozgrywek oraz zabaw. Zdobądź jak najwięcej punktów strzelając z łuku lub kopiąc piłkę. Zagraj w popularne 501 i wiele innych.

Ściana rzep – Sticky Wall

Zupełnie nowa atrakcja polegająca na przyklejaniu się do specjalnej, pionowej ściany z rzepą za pomocą specjalnego stroju. Prześmieszna zabawa dla dzieci jak i dorosłych. Dowolne pozycje przyklejenia dozwolone. Tyłem, przodem do ściany czy tez może do góry nogami? Ogranicza Was tylko wyobraźnia. Narysuj pozycję na kartce w jakiej dana osoba ma się przykleić. Można przyklejać się parami jak i indywidualnie.

Sticky dodgeball

Super prosta i przyjemna zabawa dla osób w każdym wieku. Dmuchane boisko do zbijaka, gdzie zadaniem uczestników jest trafienie przeciwnika jak największą ilością specjalnych piłek.  Możliwe rozgrywki 1vs1 oraz 2vs2. Unikaj piłek rzucając się na bok niczym kaskader w filmie sensacyjnym. Wykonuj dramatyczne rzuty w końcówce. Unikalna zabawa na każdą okazję.

Kontakt

Telefon

506 432 150 – Maciek

Mail

kontakt@loopyball.pl